WIELERPASSIE 2017 Hét festival voor de wielersport 28 en 29 oktober Autotron Rosmalen
Bestel direct je
WielerPassie tickets!

Vele exposanten

Op WielerPassie kun je volop genieten van het uiteenlopende aanbod van, fabrikanten, ploegbussen, volgwagens, food trucks, stands en demonstraties. 

Hieronder vindt u een overzicht van de exposanten van WielerPassie 2017.

Bedrijf
Contactgegevens
Standnr.
3Action Sports Nutrition www.3action.be Standnr. 28
28
Avery Dennison www.averydennison.com Standnr. 17
17
Baby-Dump Cycling Team www.babydump-cyclingteam.nl Standnr. 16
16
Baum Cycles www.baumcycles.com Standnr. 30A
30A
BEAT Cycling Club www.beatcycling.club Standnr. 2B
2B
BeterBike www.beterbike.nl Standnr. ntb
ntb
Bianchi www.bianchi.com Standnr. 35
35
Bioracer www.bioracer.com Standnr. 11 We make you faster!
11
Bollé www.bolle.com Standnr. 21 If you never try, you'll never see
21
BSN Medical www.bsnmedical.com Standnr. 33
33
Canyon www.canyon.com Standnr. 9
9
Cycle Center 53-11 www.cc5311.nl Standnr. 14 Gilbertson - Apex - Quasar
14
Delta Cycling Rotterdam deltacycling.cc Standnr. 12
12
Fietskledingvoordeel.nl www.fietskledingvoordeel.nl Standnr. 1 De goedkoopste fietskleding van hoogwaardige kwaliteit
1
Het Is Koers! www.hetiskoers.nl Standnr. 25
25
Jacobs Breda Electronics www.jbe.nl Standnr. ntb
ntb
Jumbo www.jumbo.com Standnr. 17
17
Kwaremont Koerse Kaffee www.kwaremontbier.be Standnr. 38 Kwaremont bier. Gebrouwen voor kopmannen.
38
La Machine lamachine.cc Standnr. 19
19
Lawi Sportswear www.lawishop.nl Standnr. 15
15
M-line www.mline.nl Standnr. 37 Sleep well. Move better.
37
Natusport Supplements www.natusport.nl Standnr. 5
5
Neva Cycles www.nevacycles.com Standnr. 30B
30B
NL Tour Rides www.tourrides.nl Standnr. 7
7
Roompot - Nederlandse Loterij www.teamroompot.nl Standnr. 6 100% passie, 100% oranje, samen één team
6
Sarto Antonio www.sartoantonio.com Standnr. 30C
30C
SEG Racing Academy www.segracing.com Standnr. 8
8
Shimano Benelux www.shimano.com Standnr. 22
22
Sigma Sport www.sigmasport.com Standnr. 23
23
Sillyscreens www.sillyscreens.nl Standnr. 26 Organic shirts for Bicyclelovers and their friends
26
Sockeloen www.sockeloen.nl Standnr. 19
19
Tacx www.tacx.com Standnr. 10
10
Team Lotto NL-Jumbo www.teamlottojumbo.com Standnr. 17
17
The Ride www.the-ride.cc Standnr. 4
4
Train je longen www.trainjelongen.nl Standnr. 36
36
TUI www.tui.nl Standnr. 32 Discover your smile
32
Vittoria www.vittoria.com Standnr. 18
18
Wielerhuis de Meulenreek www.meulenreek.nl Standnr. 13
13
Wjitze Valkema www.wijtzevalkema.co Standnr. 24
24
WK Baan www.uci.ch/track Standnr. 2A
2A
Woordmagie www.woordmagie.nl Standnr. 29
29
Event locatie   Autotron Rosmalen
Graafsebaan 133
5248 NL Rosmalen Plan een route
WielerPassie wordt georganiseerd door Libéma Profcycling B.V., een werkmaatschappij van Libéma, i.s.m. New Skool Media© 2016 2XPO B.V.
Om je beter van dienst te kunnen zijn maakt 2xpo gebruik van cookies. Meer informatie